Klientami INDALO są:                 

BenQto skrót od angielskiego motto: Bringing Enjoyment and Quality to life. BenQ jest liderem technologicznym i czołowym światowym producentem szerokiej gamy nowoczesnych elektronicznych urządzeń cyfrowych, m.in. monitorów LCD  - w tym superszybkich, 1 ms monitorów dla miłośników gier i wielkoformatowych ekranów do Digital Signage, laserowych i tradycyjnych projektorów multimedialnych oraz monitorów i akcesoriów dla e-Sportu (ZOWIE).

BizTech Konsulting S.A. – firma świadcząca usługi informatyczne w zakresie: konsultingu, wdrożeń, opieki nad systemami i użytkownikiem (outsourcing IT) oraz szkoleń precyzyjnie dostosowanych do potrzeb klienta. BizTech zrealizował pierwsze w Polsce wdrożenie systemu Microsoft CRM w notowanej na giełdzie firmie PONAR-Wadowice S.A.  

Forum Teleinformatyki (od 6. edycji do ubiegłorocznej, 25.) – obsługa PR (od roku 2000) corocznych prestiżowych konferencji IT organizowanych kolejno przez EduSoft , CSS S.A. a ostatnio przez BizTech Konsulting S.A. początkowa w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, a obecnie w Centrum Konferencyjnym BOSS (Warszawa- Miedzeszyn).

INDALO prowadziło również działania konsultingowe i Public Relations dla:

ACER – trzeci największy na świecie producent (pod własnym logo i jako OEM m,in. dla IBM) sprzętu komputerowego (notebooki, serwery).

ACserwis – ogólnopolski serwis komputerowy.

AGRAF – dystrybutor interaktywnych tablic Interwrite, interaktywnego środowiska nauczania Interwrite oraz sprzętu i oprogramowania dla branży grafiki reklamowej oraz środowiska CAD/CAM i EDM.

ALTKOM AKADEMIA SA. – dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych (projektowanie, integracja, zarządzanie systemami i sieciami informatycznymi, tworzenie oprogramowania oraz edukacja informatyczna).

APLIKOM sp. z o.o.firma specjalizująca się w rozwiązaniach CAD (komputerowe wspomaganie projektowania), wprowadziła na polski rynek  system AutoCAD i od końca lat 80 jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania firmy Autodesk. Obecnie strategiczną grupę Aplikom tworzą cztery firmy: Aplikom Sp. z o. o., Agraf Sp. z o. o., CADExpert Sp. z o.o. i Polpromis Sp. z o.o.

Biuro Reklamy SA – Obsługa prasowa targów CAD/CAM/GIS.

Berlitz GlobalNet – Konsulting, badania rynku, koncepcja, projekt i produkcja broszur produktowych.

Centrum Edukacyjne EduSoft – przed połączeniem z CSS SA, największe w Polsce autoryzowane centrum szkoleniowe m.in. Microsoft, Novell, SCO, Citrix, itp.

CCG (Centralna Grupa Consultingowa) – prowadzi prace konsultingowe, analityczne, programistyczne i wdrożeniowe w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych (IT) w biznesie.

Comp SA – oferuje kompleksowe rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa danych i systemów IT, producent systemów szyfrujących - organizacja seminarium nt. bezpieczeństwa systemów IT w bankowości i finansach.

Connect sp. j.  – dystrybutor sprzętu i akcesoriów komputerowych m.in. monitorów AG Neovo projektowanych i produkowanych do bardzo wielu różnych zastosowań domowych, biurowych oraz bardzo specjalistycznych (monitoring, medycyna). AG Neovo projektuje i wytwarza także dodatkowe wyposażenie i akcesoria do monitorów. Firma notowana jest na tajwańskiej giełdzie. 

CSS SA (Computer Service Support) – notowana na giełdzie, największa polska firma zajmująca się serwisem sprzętu komputerowego oraz dostawą kompleksowych usług IT. Po połączeniu z CE EduSoft, autoryzowane centrum szkoleniowe m.in. Microsoft, Novell, SCO, Citrix.

Datacom System S.A. – dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych.

EPSON - producent drukarek atramentowych (technologia druku PIEZO), skanerów i projektorów multimedialnych 3LCD.

Exact Software – dostawca systemów wspomagania zarządzania klasy ERP/MRPII/CRM.

Forum Teleinformatyki (od 6. edycji do tegorocznej 19.) – obsługa PR (od roku 2000) corocznych prestiżowych konferencji IT organizowanych kolejno przez EduSoft , CSS S.A. a ostatnio przez BizTech Konsulting S.A. początkowa w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, a obecnie w Centrum Konferencyjnym BOSS (Warszawa- Miedzeszyn).

IMPET Sp. z o.o. – jest jednym z największych dostawców obudów komputerowych  na polskim rynku, a także dostawcą marek iBOX, Grandstream, Lexma,  Colorsit, GigaByte.

IMAGIS Sp. z o.o. – jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS) MapInfo, tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. MapaMap jest systemem nawigacyjnym przeznaczonym dla urządzeń Pocket PC.

Konferencja „e-Gospodarka na progu XXI wieku” - obsluga PR konferencji odbywającej się w czasie warszawskich targów Komputer Expo 2001.

LARK Polska Sp. z o.o. – importer i dystrybutor urządzeń elektroniki użytkowej marki LARK: nawigacje GPS, odtwarzacze mp3 i mp4, telewizory LCD, odtwarzacze DVD i in. 

Lumena S.A. – jest jednym z największych integratorów IT na polskim rynku, specjalizującym się w dostarczaniu kompleksowych usług i rozwiązań informatycznych. Firma otrzymała certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000. Obejmuje on projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie, w tym opartych o produkty SAP, dostawę infrastruktury informatycznej, serwis sprzętu komputerowego oraz projektowanie i realizację sieci LAN. Firma powstała w 1987 roku. 

Logotec Engineering S.A. – twórca Mobile@Connector - narzędzia do tworzenia (bez programowania) aplikacji zapewniających zdalny dostęp baz danych (MS SQL, Oracle, Sybase) z urządzeń mobilnych: PocketPC, telefonów z WAP i GPRS oraz produktów należących do klasy systemów zarządzania wiedzą oraz systemów CRM (Customer Relationship Management).

Man and Machine Software (MuM) – dystrybutor oprogramowania CAD/CAM/CAE firmy Autodesk - wydawanie kwartalnika iDesign.

SCO – producent niezawodnych sieciowych systemów operacyjnych (Unix i Linux) oraz rozwiązań dla przedsiębiorstw (OpenLinux, OpenUnix, Volution Server, Volution Manager). SCO jest jednym z czterech partnerów inicjatywy UnitedLinux.

Solemis Group S.A. - (dawniej Great Plains Polska) jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań biznesowych, obecnym w Polsce od 1986 roku. Ofertę firmy stanowią specjalistyczne produkty uzupełniające luki w klasycznych systemach ERP/CRM. Należą do nich dwa światowe rozwiązania Business Intelligence: kanadyjska aplikacja finansowa PROPHIX do budżetowania i controllingu oraz duńskie oprogramowanie TARGIT do wielowymiarowej analizy danych.

Sun Microsystems Poland – wydawanie firmowego kwartalnika Sun Magazine.

WINCOR NIXDORF – dostawca sprzętu, oprogramowania i kompletnych rozwiązań dla bankowości - wydawanie kwartalnika korpracyjnego Banking Vision.

Ważniejsze imprezy zrealizowane przez INDALO Public Relations:

Organizacja konferencji prasowej „Premiera drukarek EPSON ITS (Ink Tank System) – ze stałym zasilaniem w atrament – INDALO odpowiedzialne było za organizację całej imprezy i wszelkie kontakty z mediami. Konferencja odbywała się na warszawskim torze gokartowym Grand Prix. Marzec 2013 roku.

Organizacja konferencji „GARMIN – Kierunek Bezpieczeństwo” poświęconej podnoszeniu poczucia bezpieczeństwa turystów i skuteczności działania ratowników GOPR m.in. dzięki wykorzystywaniu urządzeń nawigacyjnych GARMIN GPS – INDALO odpowiedzialne było za organizację całej imprezy i wszelkie kontakty z mediami. Zleceniodawcą była firma Excel Systemy Nawigacyjne, przedstawiciel firmy GARMIN w Polsce. Sierpień 2008 roku.

Organizacja konferencji prasowej firmy IMAGIS SA „Premiera GPMapa TOPO – pierwsza komercyjna topograficzna mapa Polski” – INDALO odpowiedzialne było za organizację całej imprezy i wszelkie kontakty z mediami. Lipiec 2008 roku.

Gala 15 lecia IMAGIS – organizacja imprezy z okazji 15 rocznicy powstania firmy IMAGIS – niemal 100 partnerów, klientów i przyjaciół firmy bawiło się do białego rana w nowej siedzibie firmy. Największą atrakcją wieczoru były dla uczestników przejażdżki i ewolucje samochodem rajdowym MapaMap STP Platinium kierowanym przez Kajetana Kajetanowicza – INDALO odpowiedzialne było za organizację całej imprezy. Listopad 2007 roku.

Zaproszenie dziennikarzy (ponad 80 osób) na spotkanie z prezentujące nowości produktowe firmy BenQ – monitory LCD, projektory, notebooki i aparaty cyfrowe – INDALO odpowiedzialne było za wszelkie kontakty z mediami. Listopad 2007 roku.

”Organizacja widowni” czyli zaproszenie uczestników (ponad 90 osób) na spotkanie dla mediów z okazji wprowadzania na polski rynek nowej linii produktów firmy BenQ – notebooków Joybook – INDALO odpowiedzialne było za wszelkie kontakty z mediami. Maj 2006 roku.

Współorganizacja i realizacja panelu dyskusyjnego „e-Przetargi” redakcji miesięcznika POLITYCY (grudzień 2003) – w panelu brali udział m.in. minister Wojciech Szewko, prezes Urzędu Zamówień Publicznych, poseł Tadeusz Jarmuziewicz oraz przedstawiciele samorządów i biznesu.

Organizacja warszawskiego przystanku europejskiej serii prezentacji produktów „BenQ Enjoyment Tour” (październik 2003) - głównym gościem imprezy był Jerry Wang, v-ce prezes firmy BenQ – INDALO odpowiedzialne było za organizację pobytu delegacji (łącznie 4 osoby ze ścisłego kierownictwa firmy z Tajwanu i z Europy) oraz spotkania prasowego i spotkania dla partnerów handlowych firmy w Polsce.

Uroczyste otwarcie biura-przedstawicielstwa firmy EPSON w Warszawie (październik 2002) – głównym gościem otwarcia był prezes firmy z Japonii. W imprezie uczestniczyło ok. 80 osób, w tym przedstawiciele Ambasady Japonii w Polsce, Min. Spraw Zagranicznych i Min. Gospodarki.

Organizacja wizyty w Polsce pana Saburo Kusama, prezesa EPSON (październik 2002) – INDALO odpowiedzialne było za organizację całego, trzydniowego pobytu japońskiej delegacji (łącznie 10 osób ze ścisłego kierownictwa firmy EPSON z Japonii i z Europy).

Autoryzacyjne spotkanie partnerów firmy SCO (marzec 2000, 2001 i 2002) - uczestniczyło w nim ok. 250-300 osób z całej Polski oraz goście zagraniczni (szefowie firmy SCO i partnerzy). Impreza odbywała się tradycyjnie w hotelu Kasprowy w Zakopanem.

Bal Charytatywny Informatyków – edycja 7 (rok 2000), 8 (2001) i 9 (2002) – współorganizacja (z firmą GREIT) oraz działania PR (m.in. patronat TVP). W Balu uczestniczyło każdorazowo niemal 3.000 osób. Sponsorami Balu było ponad 20 czołowych firm informatycznych działających w Polsce. Na Balu występowały gwiazdy estrady m.in.: Kaya, Bajm, T-love.

Uroczyste otwarcie biura-przedstawicielstwa firmy SCO w Warszawie (październik 2000) - w imprezie uczestniczyło ok. 170 osób – klientów (m.in. przedstawiciele Min. Finansów, Komendy Głównej Policji, Straży Granicznej), partnerów firmy oraz europejskich przedstawicieli firmy SCO.